"Soutěž v líbání" - Konoha 2009 by Elisabeth-san
Obsah:

To se takhle jednu dobu dlouho nic ve vesnici jménem Konoha nedělo... Nuda ale nepřipadá v úvahu! Tsunade-sama ihned ve své chytré hlavince vymyslela něco, čím své svěřence, návštěvníky Konohy, dokonce i Akatsuki asi tak na dvě hodiny zabaví. Bůh ví, jestli před tím nevypila moc saké, či tak něco.

"Soutěž v líbání, to tu ještě nebylo!"

A co se dělo pak? ... dočtete se v povídce :)

...Pairingy jsou více méně klasické, tedy až od druhé poloviny, samozřejmě ^.-


Kategorie: Naruto
Postavy: [Všechny], Gaara, Hidan, Hinata Hyuga, Ino Yamanaka, Itachi Uchiha, Kakashi Hatake, Konan, Kurenai Yuhi, Maito Gai, Naruto Uzumaki, Neji Hyuga, Orochimaru, Rock Lee, Sakura Haruno, Sasuke Uchiha, Shikamaru Nara, Temari, Tenten, Tsunade
Žánr: Komedie / Parodie, Romantika
Upozornění: Žádné
Ostatní: Žádné
Výzvy: Žádné
Série: Žádné
Kapitoly: 1 Dokončeno: Ano
Počet slov: 4438 Přečteno: 2864
Publikováno: 28.02.09 | Aktualizováno: 01.03.09

1. "Soutìž v líbaní" - Konoha 2009 by Elisabeth-san

"Soutìž v líbaní" - Konoha 2009 by Elisabeth-san
Poznámky autora:

... Příjemné čtení přeji :)

V ulicích Konohy byl neobvykle velký ruch na to, že už bylo dvaadvacet hodin pryč… Centrem hluku byl koncertní sál, ve kterém byla narvaná snad celá vesnice, někteří z Písečné, dokonce i Orochimaru, jeho „milovaní poskoci“, a Akatsuki. Důvod byl jen jeden – již od léta 2008 se mluvilo o tom, že se ve velmi brzké době bude konat něco velmi nevšedního. Nikdo, s výjimkou Hokage, která se pro tuto akci rozhodla a jejich pomocníků – objednaných specialistů, kteří to celé připravovali, o tom nevěděl.

Nu vraťme se zpět k hlavnímu ději. Když se tedy všichni návštěvníci, i když se značnými obtížemi, naskládali do sálu, Godaime vyhlédla zpoza opony a ukázala zvednutý palec směrem k již zmiňovaným „expertům“.

V sále se rázem setmělo, a ruch ustal. Na skromné jeviště vyšla nevysoká osoba s havraními mírně delšími vlasy v culíku a s krásným pláštěm s rudými obláčky. Ano, nebyl to nikdo jiný než Uchiha Itachi – moderátor. Zapomněla jsem ho na začátku zmínit? To se omlouvám…

„Ehm… Ahoj, dobrý večer. Já byl… tedy jsem, Itachi!“ Pohledem přelétl osazenstvo. „Nazdárek bratříčku!“ Usmál se na něj jak měsíček na hnoji a pohodil vlasy – holky v sále měly v očích srdíčka, chlapci znuděně zívali a dotyčný Sasuke si poznamenal do bločku další důvod, proč ho zabít.

„Všichni jistě napjatě očekáváte, co že to bude zač. Je to velmi prosté. Vymysleli jsme si na vás ´soutěž v líbání´.“ Dívkám v sále se zaleskly očka. „Zní to možná hloupě, ale než vás zasvětím do podrobností, mám vám sdělit, že na vítěze čeká sladká odměna!“ Tímto více méně nepřerušovaným proslovem si usmířil většinu lidí v sále. Dodalo mu to sebevědomí a tak se do role moderátora zažil ještě víc.

„Tak tedy. Mám tady seznamy všech přítomných. Náhodně vyvolám nějaká jména, dotyční přijdou sem za mnou, a jak to bude dál, pochopíte všichni.“ Naskočil mu nebezpečně ďábelský úsměv.

„Takže. Začneme dívkami.“ Rozvinul růžový svitek. „Jako 1. Yamanaka Ino!“ Ino se zablýsklo v očích a doslova vyletěla k Itachimu na parket. „Dále – TenTen a Hyuuga Hinata!“ TenTen se neochotně zvedla ze židle a došourala se dopředu, zato Hinata vypadala, jako by jí měli pohřbít zaživa.
„Dál prosím i Haruno Sakuru, Konan, Temari a… Deidaru?“ Sálem se ozval hvizd. Itachi z nějakého důvodu posmutněl. „Já to věděl, že je ženská…“ zklamaně pofňuknul. Když mu došlo, že se zraky všech zase upírají na něho, u hlavy se mu objevila kapka. Deidara poníženě kráčel - vlastně kráčela ke schůdkům vedoucím k pódiu.

„Ok, to by stačilo. Z pánů si sem pozvu *rozvinul modrý svitek*… Naru Shikamara…“ Shika se otráveně zvednul a šel k ženským… A Hermafroditovi. „Uzumaki Naruta!“ Hinata zrudla a v koutku duše se modlila, aby jí poslali zpátky do hlediště.
„Orochimaru!“ ´vyvoleným´ dívkám se udělalo krapet nevolno. „Hyuuga Neji, Uchiha Sasuke, Hidan! Pánové, pojďte k nám…“ Při vyslovení druhého jména Ino a Sakura usilovně prosily Boha, aby soutěžily s ním.
„A jako poslední… Hatake Kakashi!“ Kakashimu blýsklo v oku.

Nyní už všichni stáli poslušně nastoupeni a tak Ita začal vysvětlovat pravidla:
„Vždy oznámím nějakou dvojici a ta se políbí… Následně každý z dvojice ohodnotí partnera – totiž se k polibku vyjádří. Pronese pak buď ano, nebo ne. Pokud řekne ´ano´, partner postoupí, pokud ´ne´, končí. Ten a ta, co se dostanou až do konce, vyhráli. Vše jasné?“

Všichni, včetně Naruta, přikývli.

„Tak tedy začněme první kolo! Rovnou rozlosujeme páry.“ Ino a Saku už se modlily snad ke všem možným ´Bohům´, včetně Jashina, jak jim poradil Hidánek.
Všichni napjatě vyčkávali.
Ita to chtěl asi co nejvíc spravedlivě či co. Natrhal papírky, nechal dívky, aby si vytáhli. Na každém papírku bylo jméno jejich ´vyvoleného´.

„COOOOO?“ Ozvalo se ode všech. Zřejmě nebyly nějak nadšeny.

„Dobře Saku, začneme od tebe. Koho sis vytáhla?“ Sakura chvíli nervózně přemýšlela, jak to oznámit, nakonec ale rezignovaně odpověděla: „Naruta.“ Naruto se rozzářil, jak jen to situace dovolovala. Hin nevěděla, co dělat. Jen stála s pootevřenou pusou. Je pravda, že kdyby si Naruta vylosovala ona, nejspíš by omdlela, ale trochu se bála. Co když se pak Sakura do Naruta zamiluje a on jí neodolá? Posmutněla…

Itachi si informaci zapsal.

„Ok, tak dál. Temari?“ Tem se trochu… pousmála? Ne… toužila trochu po někom jiném. ´Kliid… pořád je tu šance. Když se budu snažit, třeba budu v páru i s… ním,´ trochu popřemýšlela.
„Kakashi.“ Vyšlo z ní. ´No, vždycky to může být horší´… Koukla na chlápka s mastnými dlouhými vlasy pod lopatky a znechuceně se odvrátila, když na ní ´sladce´ zamával.

„Dobře. Teď ty, Ino. Ino? Ino!?“ Nikde jí neviděl. Musel se sklonit a podívat se na zem, aby spatřil dívku v depresi. Hryzala si nehty. ´Jen to neeee!… ale no… musím být statečná… ale copak to jde?´
„O…o….Oro-slizoun.“ Řekla téměř neslyšně. Itachi se snažil být taktní, tak jí alespoň nabídl ruku, aby jí pomohl na nohy a dál to nerozebíral.

„Ufff… Hinato?“ Hin neměla důvod být v depresi… Nedopadla až tak strašně, ale Naruto je Naruto. ´ Naruto-kun si mě určitě všimne, když budu zrovna s ním…!´
„Sa-Sasuke“ Ita si to zaznamenal a uculil se na brášku. Ten jeho pohled nevnímal.

„Hmm… Deidarko?“ nemohl si odpustit úšklebek. Deidy na něj hleděla s největším opovržením.
„Mým partnerem je… Hyuuga Neji!“ Neji jen to uslyšel, měl co dělat, aby neomdlel. ´Je to ženská… ženská.´ Itachi, stejně jako Akatsuki v obecenstvu, chytil nefalšovaný záchvat smíchu. Vedle stojící TenTen soucítila s Nejim… přísahala Hermafroditce pomstu. Když se moderátor uklidnil, mohli pokračovat

„Uh. Tak, co ty, Konan?“ Mrkl na modrovlásku. Ta byla myšlenkama někde u Peina v posteli, takže nevnímala okolí a hloupě se culila. Itachi, jako její přítel ji nechtěl ponižovat, tak jí ´jen´ vytrhl papírek z ruky a přečetl. Pak zamával Konan rukou před obličejem, aby se vzpamatovala.
„Húúú Konan vnímáš? Jsi se Shikamarem, udrž si to v hlavě!“ Konan tupě přikývla a dál se věnovala ´něčemu jinému´ - zabavila se pohledem na Painíka v 16. Řadě, který jí posílal pusinky.

„No a TenTen, ty už jsi myslím jasná… Je to Hidan?“ TenTen se jen podívala po chlapcích ve druhé polovině řady. Hidan na ní zamával a naznačil něco ve smyslu ´zemřeme spolu?´… TenTen jen nasucho polkla a přikývla.

„Dobře, rozlosování tedy znáte. Prosím, postavte se k sobě, abych si to mohl překontrolovat.“

„Sakura-chaaaaaan! Pojď sem!“ Saku se k Narutovi tedy doplížila.
„Hej, ahoj Tem, já jsem… Kakashi“ poškrábal se rukou na zátylku. ´celkem milej,´ Pomyslela si. ´jen na mě trochu starej´….
Ino se snažila najít únikovou cestu, ale než stihla jednat, Oro si jí omotal jazýčkem a přinesl k sobě.
„Yaaaaah! Pomoc! Sasuke-kuuun!!“ Sasu jí ale nevnímal. Šel si pro Hinatu. Když byl u ní, pokusil se o úsměv. Mírně se začervenala, a šla za ním.
Neji větší známky života nevykazoval. Tedy, samozřejmě, kromě toho, že dýchal a stál, i když i to mu dělalo problémy. Blekotal si pro sebe něco ve smyslu ´To je osud… Osud nelze změnit… Bylo mi předurčeno se poprvé políbit s Ženo-mužem´ atd. Deidy se k němu tedy pozvala sama. „Halóó´“ Neji se na ´ní´ podíval a myslel, že se zhroutí. Ty… pusy nebo co to bylo… měl pocit, že potkal první věc na světě, které se kdy tak štítil.
„Ahoooj TenTen. Tak co? Přijimáš mou nabídku?“ TenTence naskočila husí kůže po celém těle… ale musela to vydržet… možná se stane… něco… „Ne. A pojď, Hide.“ Pronesla pevně.
„Hmmm… Ty jsi ta Konan?“ Přišel k modrovlásce Lenoch #1. „…Promiň, říkal jsi něco?“ Byla vyvedená z míry, když jí vyrušil. Celou dobu hypnotizovala Peiníkovy rty…

Itachi si všechny změřil pohledem. „Začněme. Jako první – Sakura a Naruto“

Saku nasucho polkla. ´No taaak, Naru je kamarád. Dám mu letmou pusu a bude to…´
„Možná jsem zapomněl doplnit – každý polibek nejmíň třicet vteřin.“ Zazubil se úlisně.
´Tak to je v py-´ Sakura nestihla ani dokončit myšlenku, když ucítila Narutovy rty na svých. Dost jí to překvapilo. Nikdy nevěděla… vlastně ani nepřemýšlela, že Naru jakožto známý exhibicionista… Zkrátka jí nikdy nenapadlo, že Naruto umí líbat… vlastně se jí to i tak trochu líbilo… Opětovala jeho polibky, když najednou…

„BEEEEEP“… Itachi se usmál. „To byl zvonek ohlašující půl minutu. Skvěle!“ Naru a Saku se odtrhli. Naruto se usmál, ona mu úsměv vrátila a diváci tleskali.

„Tak, jaké jsou vaše pocity?“ Itachi si myslel, že je bůhví co… Ani jeden neodpověděl. Sakura nevěděla, co by řekla. I po tomhle k Narutovi nic víc než přátelství necítila. Naruto byl taky vyjimečně nějak zamlklý. Oba jen řekli „Ano“, čímž poslali toho druhého dál. Pak už se pakovali a udělali místo na koberečku ve tvaru ´srdce´ dalšímu páru.

„Nu dobrá…“ Itachi se podíval do svých spisů a zavolal další. „Temari a Kakashi!“

Už byli nastoupení na koberečku, už se Tem zvedala na špičky, už se jejich obličeje přibližovaly. Pak se ale něco stalo.
„Itachi…“ promluvil Kakashi. „To nepůjde, zapomněl jsem ti snad na začátku oznámit, že jsem nerad bez-“ Tem vykulila oči.
„Ano, já zapomněl. Ty a tvůj ´brindáček´. No, co ale teď?“
Na plac se přiřítila Bábinka Tsunade. Pošeptala Itachimu něco do ucha a zase zmizla.
„Aha,“ pochopil. „Takže, Temari,“ otočil se na ní „vypadá to, že to jinak nepůjde.“ stočil pohled vyčítavě na Kakashiho „Můžeš si vybrat. Buď si půjdeš sednout, nebo můžeš pokračovat bez tohoto kola.“ Tem sice chvíli váhala, ale pak hodila pohledem do té části zákulisí, ze které ani ne před pěti minutami vyšla, a našla chlapce opřeného zády o zeď…
„Chci pokračovat.“ Z publika se ozval potlesk, ale stále ještě od některých jedinců doznívalo zklamání… Zatracenej Kakashi.

Jounin si opět zabral sedadlo v hledišti, Temari šla za Sakurou a Narutem.
„Okej… dál tu máme Ino a Orochimara.“ Z publika se ozvalo hvízdnutí. Pár předstoupil. Ině se značně klepaly nohy.

PŘED CHVÍLÍ V ZÁKULISÍ
„Hej, všichni…“ Poprvé nervózní Orouš už si nevěděl rady
„Hmmm?“ dostalo se mu odpovědi od mužského osazenctva.
„Neměli byste nějakou… radu pro mě? Totiž… Ohledně toho… no…“
Pohled na něj byl přímo odporný, ještě k tomu když se mu v jeho odporných očích objevily slzičky. Řekli jen: „Jazyk máš dlouhej dost…“ a radši se zdekovali za roh, aby si chudák Hádek nevšimnul, jak všichni už jen stěží zadržují smích.

TEĎ
´Jazyk, jazyk…´ říkal si Oro… „Nu dobrá.“… Ino se na něj vystrašeně podívala. ´Pomooc!´
Oro to nechtěl déle protahovat, a tak ji rovnou políbil. Ino byla dost vyděšená, ale dalo se to přežít… dokud…
´Zapoj jazyk!´ Orochimaru tedy neohrabaně strčil jazyk Ině do pusy. Jen tam strčil trochu větší kus, než bylo potřeba, což způsobilo, že se Ino rychle odtrhla a vyzvracela se vedle… Cítila se, jako by jí někdo strčil do krku prst a k tomu slizkej a špinavej. Okamžitě k ní přiskočili zdravotníci a dali chuděrku na nosítka. Rozběhli se s ní pryč, ale ještě ze dveří křičela „Rozhodně NE!“.

Itachi to pochopil, poslal Orochimara si sednout, načež Oro získal nachovou barvu. Bůh ví, jestli ze studu, nebo ze vzteku…
Aby se zmírnila trapnost situace, zavolal si k sobě na kobereček Itachi rovnou další pár.

„*Muhehe* Tak Hinato, Sasuke!“

Sasuke si povzdechl a vyšel ze zákulisí. Všechny Konožanky do dvaceti let začaly pokřikovat něco ve smyslu: „Hrdinooo! Milujeme tě!“ Sasuke obrátil oči v sloup a šel za bratrem s malinkou prosbou: „Vyžeň je!“
„Jak si přeješ…“ nechtěl vyvolávat konflikty. Lusknul prsty, a ty nejotravnější z 8. Řady přišly o zbytek představení. Tím se ulevilo i Hin, která šla za ním.

Postavili se na kobereček, vedle něhož byla ještě nezaschnutá památka na minulé číslo. Hinata trochu znejistěla. Sasu si povzdechl. „Ok Hin, jen 30 vteřin a pak budeš s Narutem, zařídím to“ zašeptal jí a mrkl na ní. V koutku duše se z nějakého důvodu chtěl kvůli jisté dívce dostat… dál.
Hinatu to překvapilo. Takového Sasukeho neznala… Vlastně ho vůbec neznala, tak jen trochu zčervenala a kývla.
V sále se opět rozhostilo ticho. Světla se ztlumila. Nemělo cenu to déle odkládat. Všichni ze zákulisí to sledovali. Včetně Naruta, kterému v tom světle přišla Hin prostě nějak… Roztomilá, jen nevěděl proč.
Sasu se k ní trochu sklonil a políbil ji, Hin mu polibek nejdřív jen nejistě opětovala, ale pak nějak se jí to zalíbilo. Nevěděla proč, ale najednou jí to bylo dost příjemné…

„BEEEEEEEP“

Pomalu se od sebe odtrhli. Diváci to vše sledovali se zatajeným dechem. Sasu se na ni tak trochu… usmál. „Já svůj slib dodržím.“ Hinata si dala dlouhé vlasy za ucho a znovu zčervenala.
Itachimu byla jejich odpověď více méně jasná, tak je poslal dozadu. Mezitím dal pokyn, aby se znovu rozsvítila světla, malou pauzu a zavolal úklidovou četu.

V ZÁKULISÍ, U POSTUPUJÍCÍCH
„Hin!!“ Holky se k ní ihned nasáčkovaly a začaly vyzvídat, jak se cítila. Sakuřin důvod známe, Temari chtěla vědět, jaké to celkově je. Od Sakury totiž moc informací nedostala. Tak se Hinatka dala do vyprávění.

„Zdar Sasuke.“ Zazubil se naoko Naruto. Sasu si všiml, že něco není v pořádku.
„Neboj, příště jí už budeš mít jen pro sebe,“ zakřenil se. Naru se jen usmál a sledoval dál jeviště. Jeden chlápek z úklidové služby, která byla součástí ´expert teamu´ se právě umělecky natáhl na mokré podlaze…

PO PŘESTÁVCE
„Tak vás tady opět vítám!“ Přiběhl Itachi s mikrofonem v ruce a pro ´akčnost´ udělal i jeden kotrmelec, ze kterého mu ruplo v zádech. Gai a Lee, aneb dvě krásné zelené šelmy v hledišti protočili oči.
Postavil se, a po chvíli protahování pokračoval…

„Tedy poslouchejte, přichází mistrině světa ve vrhání zbraní, TenTen, a mistr světa v nespočtu přežitých sebevražd, Hidan!“

Postavili se proti sobě. TenTen měla milion chutí se ironicky optat, proč tu podlahu vůbec vytírali, že to teď budou muset předělávat. Na sobě ale zatím nedala nic znát. Hidan se na ni šibalsky kouknul a než stačila zareagovat, měla jeho zuby ve svém spodním rtu. Kdyby kousnul jemně a na závěr, nevadilo by jí to, ale hned ze začátku a tak, že jí prokousne ret?!

„Stop!“ Zakřičel Itachi.
„Hidane, jsi diskvalifikován pro ´faulování´. TenTen, kontumačně jsi zvítězila. Řekni vzadu, ať ti to ošetří.“

Udělali, co jim bylo nakázáno. TenTen se vzadu po ošetření shledala s holkama a začaly probírat jejich zážitky. Tem teda jen poslouchala… zatím…

„Nyní nechť předstoupí Deidara a Neji!“ … Nic. Zavolal znovu. To už ze zákulisí vyšla ubrečená blondýnka. Brblala cosi o tom, že jí Neji řekl, že je jejím osudem být potravou predátora, ale blondcka si to vyložila špatně. Pochopila z toho, že už se nemůže stýkat s Kisamem. Hrozně jí to z nějakého důvodu vzalo. Když opouštěla sál, mlela cosi jako ´ubohá dvojčátka, nebudou mít tatínka!´

Nikdo z přítomných zjevně nechápal. Když se konečně dobelhal Neji, Ita mu ukázal cestu na druhou stranu pódia.

„Tak co? Jaký to bylo líbat ´hermafrodita´?“ Ptali se všichni naráz.
„No… nevím.“ Ostatní pochopili (nebo si to alespoň mysleli), Neji je asi unavený z keců blonďatého mimozemšťánka. Každopádně postoupil, čímž udělal nesmírnou radost jedné konožské dívce s culíčky.

„Máme tu poslední dvojici prvního kola! Je to Konan a Shikamaru!“

K Shikamarově štěstí k ničemu nedošlo. Tedy, určitě by se políbili, kdyby jim do toho nevlítl Pein. Udělal strašnou scénu, hodil si Konan přes rameno, utekli, a dodnes spolu žijí v Aka-skrýši.

Shika se po domluvě vydal k velkému štěstí blnďaté slečny do zákulisí a zapojil se do řeči s klukama.

Itachi si opět něco vyřídil s Tsunade a pak zavolal:
„Postupující, ke mně prosím!“

Jako ovečky poslušně nastoupili na parket.
„Hokage mi právě oznámila, že už nám nezbývá mnoho času. Další losování navíc by tudíž zabralo dlouhou dobu. Došli jsme k závěru, že nyní utvoříte dvojice dle libosti, my vybereme porotu z těch nejlepších a ta už jen rozhodne, kdo se umístí na jakém místě. Pochopili?“
Všichni přikývli a odešli dozadu, rozdělit se.

Mezitím Itachi vybral porotu. Byli v ní zastoupeni ´nezávislí pozorovatelé´. Skládala se ze Zelené šelmy Gai-senseie, Diskvalifikované šelmy Kakashiho a Kouřící šelmy Asumy. Za dámy tam byly Půvabné pumy Kurenai a Tsunade, které speciálně splnili Experti její přání, což zahrnovalo asi tak o půl metru nižší stůl, aby mohla mít pohodlně lokty a přitom… no, víte co.

VZADU
„Ok, tak kdo s kým?“ Ptal se Naruto už asi po desáté. Z nějakého důvodu se nikdo k ničemu neměl.
Nejednou k nim přišel Ita a vyptával se na situaci. Moc nadšený nebyl, když byla odpověď pokaždé stejná, pro něj to znamenalo zabavit lidi v hledišti svými vtipy, bohužel už žádné neznal, tak předváděl akrobatické kousky ve stylu ´kotrmelec, stojka, přemet a následně zaražený dech.´

Pak ale Naru udělal něco, co zrovna od něj nikdo nečekal.
„Okej, tak já vám to předvedu!“ vstal ze židle a mířil naproti k Hinatě. Už byl blízko u ní a podal jí ruku. Hin zčervenaly tváře, nejistě ruku přijala a koukla na ostatní. Sakura, Temari a TenTen jí možná tak trošičku záviděly, ale hlavně jí to moc přály. Podívala se naproti, na křeslo ve kterém seděl zabořený Shikamaru a koukal kamsi do prázdna, vedle na bratra Nejiho, který si Naruta měřil pohledem a nakonec na Sasukeho. Ten se na ní opět usmál stylem neříkal-jsem-to? Ano, nezapomněla na to, co jí říkal, když tam s ním byla uprostřed placu. Byla mu vděčná, ať už Naruta pobízel nebo ne.

Vstala, a s Narutem se vydala na jeviště, kde už chudák Ita nevěděl, co má dělat. Naruto ho poslal na kafe, že se toho ujme. Začal jim tam povídat příběhy, týkající se hlavně Ero-sannina; vyprávěl, přeháněl, že se vedle něj i Hinata občas zasmála…

VZADU
Pan Líný vstal z křesla. Něco mu přišlo špatně. Proč tu jen sedí, když naproti je dívka, která tu na něj očividně čekala? Rázným krokem zamířil k Temari, kterou tím viditelně překvapil. Podal jí ruku, a už nemusel nic říkat. Zářivě se usmála a vyšla s ním na místo, odkud slyšela tolik hluku, který byl pravděpodobně způsoben Narutem.
Neji se tím směrem ještě podíval, pak zavřel oči a přemýšlel.

U POROTY
Tsunade se už zase lámala smíchem, když viděla Naruta snažícího se zpívat ´Křídla Motýlí´ od české SuperStar no. 1. Ten to ale už po pár pokusech vzdal.
Shika se snažil zachránit sobě i ostatním ušní ubínky, než Naru začne zpívat něco jiného. Z toho důvodu vzal Narutovi mikrofon a podal ho Temari. Nejdřív nevěděla, co tím myslí, ale pak pochopila. Každý zpěv je lepší než Narutův, že?
Chytla mikrofon jako nějaká Americká hvězda a dala se do toho.
Shikamarovi se viditelně ulevilo, zmizela mu husina a šel si sednout na židli, kterou tam měl pravděpodobně původně Itachi, jako pomůcku při skoku vysokém. ´tak z toho ta rána´ pomyslel si.

VZADU
Do chvilkového ticha, které nastalo, se linul Temariin melodický hlas. To byla Nejiho příležitost. Pomalu vstal už tak z dost nepohodlné židle. Napřed to vypadalo, že se chce jen projít, ale na úrovni TenTen se zastavil, otočil se a podal jí ruku. Sakura když to viděla, trochu smutně se pousmála. Doufala, že si pro ní taky někdo přijde, ale teď už to vypadalo, že poslední naděje se vytratila. Vždy tvrdila, že miluje Sasukeho, to taky byla pravda, ale taky věděla, že šance, aby si pro ni její vyvolený přišel, je téměř nulová.

TenTen už to ale neviděla, mizela v záři reflektorů s Nejim po boku.
Saku si všimla, že Temari už dávno nezpívá. Vlastně skoro všechno utichlo. Toužila vědět, co se tam děje, ale teď už si spíš kreslila plán, jak nenápadné zmizet zadním východem, vede-li odsud vůbec nějaký.

NA PÓDIU
Všichni se otočili. Nyní viděli přicházet šťastnou TenTen a Nejiho, který si nejspíš podle výrazu v obličeji myslel něco ve smyslu, že udělal nejmoudřejší věc v jeho životě.

Najednou se objevil Itachi, ještě s ´fousy´ od černé kávy. Otřel si je hřbetem ruky a spokojeně přejel pohledem všechny přítomné. NaruHina, ShikaTema, NejiTen,…? Počkat. Ani Itachimu neuniklo, že tu chybí dvě osoby. Chtěl se vydat dozadu, zkontrolovat to, ale TenTen ho zadržela.
„Počkej, určitě dorazí…“
„Ale my musíme pokračovat v soutěži!“
„To počká! Že jo, lidi!?“ Přidal se Naruto a jako správný Show-man začal stepovat.

VZADU
Sasuke zvednul hlavu, kterou měl doteď bradou opřenou o ruce. Spatřil Sakuru v rozpacích, vypadalo to, jako by se mu každou chvíli pokoušela něco říct, ale pak se vždy jen podruhé nadechla.
Postavil se. „Konečně.“ Dívka naproti němu zvedla hlavu. Nechápala. Jak ´konečně´?
Přišel k ní „Konečně jsme sami“ podal jí ruku. Jeho slova jí pořád nebyla jasná, ale ruku přijala.

Sasuke jí vytáhl na nohy a podíval se jí do očí. „Tak co, jsi připravená?“ Sakura v domnění, že mluví o soutěži, stočila pohled, nejistě se usmála, zčervenala a pomalu přikývla.
Sasu se na ní usmál. Ale jinak, než na Hinatu. Ne kamarádsky… Jinak. Chytil ji za ruku a společně vyrazili za ostatními.

NA JEVIŠTI
Itachi stále stál bezmocně za TenTen, sledoval stepujícího Naruta a hosty, co přicházeli (po tom co vyhodil kvůli Sasukemu celou řadu se tam dost místa uvolnilo), mezi nimi zahlédl i Ino, která se stále ještě zhnuseným pohledem, když si vzpomněla na to, co se stalo před více než hodinou. Očima hledala mezi ostatními diváky Sakuru. Byla si téměř na 100% jistá, že s Narutem měla jen štěstí. Co ale uviděla potom, jí vyrazilo dech.

Ze zákulisí vycházela poslední dvojice, na kterou se čekalo. Ze začátku neviděla moc dobře, kdo to vlastně je, ale pak zůstala s pusou otevřenou.
Dvě postavy se držely za ruce s propletenými prsty. Menší, dívčí postava patřila Sakuře. Ta jen zářila a z očí je pomalu stékaly slzy štěstí. Vyšší, mužská postava patřila usmívajícímu se Sasukemu. To Inu položilo.
Sasu dotáhl Sakuru až na ´srdíčkový kobereček.´ Znovu se jejich pohledy střetly. Sasuke se k ní pomalu skláněl, a pak ji políbil. Sakura se ničeho nebála, proto mu polibky ochotně vracela. Jazyky prozkoumávaly dutinu druhého.

Sakura se cítila být tou nejšťastnější kunoichi na světě. I když zazvonil Itachiho ´dokonalý´ zvonek, že půl minuty dávno uplynulo, jim to nevadilo. Když už ale potřebovali nabrat dech, odtáhli se od sebe. Na to, že tam nejsou sami, si vzpomněli, až když napjaté ticho prolomil bouřlivý aplaus. Oba se začali smát, všechny Šelmy (a Pumy) v porotě zvedly nad hlavu cedulkou s číslem 10…

Otočili se dozadu, ale jediné co viděli, byli tři, za ruce se držící páry jejich přátel, a Itachi, kterému se konečně povedl přemet.

Ti se začali smát taky, ani nevěděli proč. Lee vyskočil na pódium a objal Sakuru. Po deseti minutách ho od ní Sasuke odtrhl a ´podal´ ho Gaiovi.
Když utichl smích i aplaus, Naruto s Hinatou někam zmizeli, to samé Sasuke se Sakurou, Neji s TenTen i Shikamaru s Temari, kterou ale už hodnou chvíli hledal Gaara.

Odbila půlnoc.

Když se ostatní shodli na tom, že už se asi nevrátí, rozhodli se, že odejdou. Odcházeli hlavním vchodem, ale ti, kteří zahýbali doprava, měli ještě jedno ´překvapení´.
Nějak nešikovně se tam ukryli Naruto s Hinatou a pokračovali v činnosti ze vnitř. Pousmáli se nad tím, a taktně šli dál…

Kdo vlastně vyhrál? Dejme tomu, že všichni… A jaká pro ně byla odměna? Původní odměna byla pouze pro jeden pár, tudíž se cena změnila. Dostali ji však až za takových 8 měsíců. Každý z párů se měl týden starat o jedno z modrých dvojčátek s blond vlasy.
Všichni věděli, koho ty děti byly, při té myšlence se vždycky strašně smáli… Nejvíc tedy Neji, díky kterému málem byly z těch dětí polo-sirotci, ne-li úplná sirotčata.
THE END?

Poznámky na konec:

No, tak toto byla moje prvotina :) hned napoprvé jsem si nechtěla začínat se sérií, tak jsem to zcucla do jednorázovky ;) (jinak by to bylo ve wordu na dalších 20 stránek, jak se znám ze slohovek :D)

This story archived at http://www.tenrai.cz/viewstory.php?sid=766