[ - ] Tiskárna
Obsah: Myslíte si někdy, že horší už to být nemůže? Že vždy může být ještě hůř ? To máte pravdu, v mém případě to bude ještě horší. To, co má čekat, zanedlouho mou budoucností otřese do základů. To, že vidím duchy a mám „jisté“ schopnosti, s tím jsem se smířila už dávno. Nechlubím se jimi. Sled událostí v příštích týdnech mi obrátí celý můj dosavadní život. Co ta tajemná postava v černém kimonu ode mě chce? A proč mě sleduje? Co je zač? Odpověď zjistím brzo. A nebude vůbec příjemná.
Rated: Od 15 let
Kategorie: Bleach
Postavy: [OC], Byakuya Kuchiki, Gin Ichimaru, Ichigo Kurosaki, Ikkaku Madarame, Izuru Kira, Jushiro Ukitake, Kenpachi Zaraki, Kisuke Urahara, Mayuri Kurotsuchi, Momo Hinamori, Nemu Kurotsuchi, Orihime Inoue, Rangiku Matsumoto, Renji Abarai, Rukia Kuchiki, Soifon, Sosuke Aizen, Toshiro Hitsugaya, Uryu Ishida, Yasutora "Chad" Sado, Yoruichi Shihouin, Yumichika Ayasegawa
Žánr: Alternative Universe, Komedie / Parodie, Romantika
Upozornění: Alternative Universe, Krev, Násilí, Sex, Shonen-ai, Smrt, Vulgární výrazy, Yaoi
Ostatní: Žádné
Výzvy: Žádné
Série: Žádné
Kapitoly: 3 Dokončeno: Ne
Počet slov: 4601 Přečteno: 1099
Publikováno: 02.01.10 | Aktualizováno: 09.01.10
Poznámky:
Moje první kapitolovka povídka vůbec, kterou kdy zveřejňuji :D Věřte nebo ne, ale pokud se vůbec rozhodnete číst tuhle duchem nepřítomnou povídku, že jsem se inspirovala mým osobním životem.

Bude tam zmínka o Kuruka-chan a Riuu-chan, které jsou mými dobrými kamarádkami. Proto je to i jim tímto věnováno =D

1. Mám halušky ? Tajemná postava mì sleduje by Mayumi [ - ] (1365 words)

Konnichiwa, zlatíčka ... doufám, že se vám bude moje kapitolovka líbit. Je, myslím, první svého druhu. Je to mé poprvé. Ještě žádnou povídku jsem nezveřejnila a nečelila tak kritice.
První díl není nic moc... Inspirovala jsem se vlastním životem.

2. Teletransportace? Žádný problém ! by Mayumi [ - ] (1189 words)
Další kapitolka. Myslím, že není nijak zajímavá, ale už se v ní začínají projevovat jisté prvky. Až začne psát Riuu-chan, jistě to bude mnohem zajímavější.

3. Setkání by Mayumi [ - ] (2047 words)
Už se to začíná rozjíždět.
text Riuu-chan je označen na začátku ****
a můj ----