[ - ] starstarstarhalf-starTiskárna
Obsah:

Konošská 11 (Naruto, Sakura, Ino, Shikamaru, Choji, Lee, Shino, Kiba, Hinata, Neji a Tenten) a Sasuke, Temari, Gaara a Kankurou jsou posláni na speciální střední školu pro ninji,aby zesílili své schopnosti a všichni se navzájem poznali,protože po škole se už každý musí vydat svou cestou.Čeká je mnoho dobrodružství a všemožných situací plný vtipu,napětí a hlavně přátelství.


Rated: Bez omezení
Kategorie: Naruto
Postavy: Akamaru, Gaara, Hinata Hyuga, Choji Akimichi, Ino Yamanaka, Kankuro, Kiba Inuzuka, Naruto Uzumaki, Neji Hyuga, Rock Lee, Sakura Haruno, Sasuke Uchiha, Shikamaru Nara, Temari, Tenten
Žánr: Dobrodružné, akční, Komedie / Parodie, Romantika
Upozornění: Žádné
Ostatní: Žádné
Výzvy: Žádné
Série: Žádné
Kapitoly: 5 Dokončeno: Ne
Počet slov: 6440 Přečteno: 2584
Publikováno: 24.06.13 | Aktualizováno: 02.08.13
Poznámky:

Tato povídka je vytvořena k tomu abychom trochu zavzpomínali na chunninské zkoušky kdy všichni zápasili proti sobě a vzájemně se poznávali.Jinak tato povídka je zaměřena hlavně na páry,ale bude v ní také spousty jiných věcí.Pro milovníky Naruto párů: Napiště do komentů váš oblíbený pár,abych se pak mohla inspirovat jakým párům mám dát navrh (např.nevím jaký pár mám dát: NaruSaku nebo Sasusaku?Nebo úplně jiný (GaaSaku,LeeSaku atd...)).Celou tuto povídku vypráví Kiba.Pevně doufám že se vám povídka bude líbit a pokusím se jí udělat co nejdelší (pokud možno i co nejvíc sérií XD).Rinko123

1. Kapitola 1-Shinobi High School by Rinko123 [ - ] starstarstarhalf-star (1173 words)

Kiba a ostatní se dozvídají že je jejich jouninové posílají do shinobijské střední školy. Všechny informace o jejich ubytování a důležitých věcech se dozvíte (a oni dozvídají) právě v této kapitole, tak si ji nenechejte ujít!

2. Kapitola 2-Cesta do školy by Rinko123 [ - ] (1442 words)

V této kapitole se Kiba a ostatní vydávají lesem do své nové školy.Cestou je ale zničehonic napadne tygr a studenti se s ním budou muset vypořádat.Otázkou je jestli to bylo plánované od jejich nových učitelů,nebo jestli to je jen náhoda.

3. Kapitola 3-Kantoři zasahují by Rinko123 [ - ] (1353 words)

Kiba a ostatní se konečně vypořádaji s těmi tygry, narazí na skupinku podivínů, kteří se nakonec ukážou jako jejich nový učitelé a konečně dorazí do jejich nové školy.

4. Kapitola 4-Seznamování se školou by Rinko123 [ - ] (1149 words)
Kiba a ostatní se pomalu seznamují se školou.Pomalu se ubytovávaji,běži maraton po školní chodbě a narazí na místní studenty.

5. Kapitola 5-Průšvih by Rinko123 [ - ] (1323 words)