[ - ] Tiskárna
Obsah: Třída 3.A, tahle třída by potřebovala někoho rázného ať je pořádně napraví. Nikdo takový ve škole už k tomu ale nemá sílu. A tak se je ředitelka Tsunade aspoň na 14 dní zbavila tím že jim dala pozvánky na tábor, aby mohli napravit škody ve škole. S nimi poslali ještě jeden starší ročník, který je ale přece jen hodnější než oni. Tímto vám tedy představuji tábor Konoha Summer Memory!
První tři kapitoly povídky, jsem napsala, když mi bylo...ehm, čerstvě jedenáct? Fajn, to není omluva. Ale i tak, byly to moje začátky. Minulé léto jsem se k této povídce vrátila, tak..ehm, teď mi bylo patnáct, takže můžete počítat. Mně se nechce. Narutataky dlouhou dobu již nesleduji, ale i tak by jste se mohli doufám prokousat AU jak hrom a mými vybledlými znalostmi charakterů. :)
Snad se Vám to bude líbit...  :)
Rated: Od 12 let
Kategorie: Naruto
Postavy: [OC], Akamaru, Anko Mitarashi, ?tvrtý Hokage, Deidara, Gaara, Hidan, Ino Yamanaka, Iruka Umino, Itachi Uchiha, Jugo, Kakashi Hatake, Kankuro, Karin, Kiba Inuzuka, Konan, Naruto Uzumaki, Neji Hyuga, Obito Uchiha, Pein, Rin, Rock Lee, Sai, Sakura Haruno, Sasori, Sasuke Uchiha, Shikamaru Nara, Shino Aburame, Shizune, Suigetsu, Temari, Tenten, Tobi, Tsunade, Yugito Nii
Žánr: Alternative Universe, Romantika
Upozornění: Alternative Universe, OOC, Shonen-ai, Vulgární výrazy
Ostatní: Žádné
Výzvy: Žádné
Série: Žádné
Kapitoly: 4 Dokončeno: Ne
Počet slov: 14510 Přečteno: 2762
Publikováno: 29.03.12 | Aktualizováno: 03.04.12

1. Postavy by Hikari-chan [ - ] (3067 words)

Zatím jen postavy. Většina z nich je mých, ale jsou tu i charaktery lidí, kteří mi před...ehm, x-lety poslali profil. :) A samozřejmě úplně nové cizí charaktery a mé nové charaktery...na kterých se odrazil můj yaoismus získaný ve dvanácti letech. ^^""

A prosím, tohle zatím nečtěte, to až budete mít pár kapitol za sebou, ju? Docela to spoileří, protože to je nový přehled se skutečnostmi,které mí čtenáři už znají tak čtvrt roku zpátky.

2. Kapitola 1,2,3,4 by Hikari-chan [ - ] (3573 words)

První čtyři kapitoly... ty které jsem psala x let zpátky :D

3. Kapitola 5 - Už máš na kahánku by Hikari-chan [ - ] (4518 words)

...z minulého roku. Chvíli to bude trvat, než se dopracuji k tomu, co zatím mám...

4. Kapitola 6 Nesdílené úsměvy a slzy by Hikari-chan [ - ] (3352 words)

Šestka...