Přezdívka: Bleska-girl [Kontact]
Členem od: 13.02.08 | Naposledy přihlášen: 15.06.13
ICQ: 418810009
Bio:

Jsem úplně, ale opravdu úplně normální holka, která oslavila sedmnáctiny. Ve všem. Normálně vypadám, normálně se oblíkám, normálně se chovám, poslouchám normální hudbu... Takže v tomhle světě jsem vlastně úplně nenormální :-) .


Strašně ráda se směju. Ať se děje co se děje. Mám hroznej zlozvyk. K jakékoli situaci si dokážu představit nějakej trapas nebo cokoli podobnýho (někdo v nevhodnou dobu zakopne, představte si běžící armádu s tasenými meči a ten první zakopne) a místo tragédie je z toho tragikomedie. Úplně nejraději mám proto takové ty úplně nesmyslné komedie (třeba s Nickem Nelsonem, u něj se směju a směju a směju a... pro změnu se zase směju), které mají ale zároveň hlavu a patu. Prostě jsou o něčem. Mají nějakou dějovou linku. Nesmyslná komedie, která má hlavu a patu... ;-). Asi nejde moc dohromady... :-). Ale tak snad víte, co tím chtěl básník říct... :-). A jestli ne, nebádej te nad tím ;-).


Založením jsem optimista/realista. Nejdřív jsem optimista. To věřím, že všechno dobře dopadne. A když mi začíná téct do bot, jsem najednou realista. Pesimista nikdy.


Čtu prakticky všechno. Důležité je, by mě knížka zaujala. Mnohdy ale přelouskám i to, co mě nebaví. Jsem zvědavá a vždycky čekám, co se z toho nakonec vyloupne (mnohdy nic ;-) ). Přesto nejčastěji čtu fantasy a historické romány (založené na skutečnosti).


Momentálně jsem si oblíbila jednoho japonského autora jménem Džuničiró Tanizaki.


 


  Život je jako bonboniéra. Nikdy nevíš, co si vezmeš.


 


  Touha psát mě popadla až v mých sedmnácti letech. Přesně, letos v lednu. Do té doby jsem si všechno nechávala v hlavě. Nápady přilplouvaly, odplouvaly a já se úspěšně cvičila v umění zapomínat (ne, že by mě to nemrzelo)


JSEM JAKÁ JSEM


Jsem jaká jsem


Taková jak mám být


Když se mi zachce smát


tak ve smích propukám


Za lásku lásku dám


Že tou láskou je jiný


než koho v srdci mám?


Kdo z vás mě za to viní?


Jsem jaká jsem


Nebudu jinačí


Jak zalíbit se všem?


Což vám to nestačí?


[Nahlásit]